Image Alt

O mně

Jak jsem přišla na to, že chci natáčet

Ahoj Leystky a rodiče. Věděli jste, že ve 13 jsem byla nesmělá holka, která se zavírala ve svém pokoji a její nejlepší kamarád byl králík? To bylo proto, že jsem mezi své vrstevníky moc nezapadala. Já měla vždycky jiné představy a názory na věc, které nikdo nechápal. Na konci roku 2013 jsem začala sledovat seriál Violetta, díky kterému jsem si vytvořila svůj malý svět a díky kterému jsem byla šťastná. Ovšem ve škole mě za to ostatní nenáviděli a tak si dokážete představit, jak mě neustále ponižovali, vysmívali se mi a jaké naschvály mi dělali. A víte co mě v tu chvíli napadlo? Když začnu natáčet na Youtube, někdo si mě najde a bude můj kamarád. A tak to všechno začalo.

První kroky na Youtube

Své první video jsem nahrála 9.1.2015. Bohužel, bylo tak špatné, že jsem ho asi před 2 lety dala do soukromých. Kamarádů jsem postupně nabírala hodně a díky jejich podpoře jsem si dokázala plnit i své sny. Tak například: Začala jsem spolupracovat s Disney Channel CZ, získala jsem první spolupráci s firmou co vyrábí hračky, byla na svém prvním koncertu ATC, měla jsem tu možnost natáčet svůj první videoklip. A přesně za 2 roky, tedy 9.1.2017, jsem dosáhla 15 000 odběratelů. Hned na to se mi splnily ty NEJVĚTŠÍ sny. Potkala jsem TINI a Jorgeho, herce z violetty. Dostala jsem 5 lajků na komentáře na TINI Facebook profilu. Skypovala jsem s Karol a Ruggerem, s dvěma herci ze Soy Luny. Víte co jsem si napsala do deníku? ,,To je tak šílené omajgád.” Uspořádala jsem svůj první sraz, užila si to nejlepší léto a BUM. 14.8.2017 večer 45 000 odběratelů. Asi každého zajímá, kdy jsem dosáhla 100 000. Bylo to 13.4.2018, kdy jsem si domů pozvala 9 fanoušků a uspořádaly jsme 2 nejlepší zahradní párty.

Fakta o mě

Nejoblíbenější písnička: Ready for the ride. Nejoblíbenější film: Clueless. Nejoblíbenější jídlo: Mexico (originální recept mé mamky), Nejoblíbenější pití: Nealko mojito. Nejoblíbenější Youtuber: Moriah Elizabeth. Nejoblíbenější zpěvák: Tini Stoessel, Taylor Swift. Nejoblíbenější skupina: Little Mix, Black Pink. Nejoblíbenější místo: Disneyland. Nejoblíbenější prázdniny/svátky: Vánoce. Nejoblíbenější roční období: Zima/léto. Každé má něco do sebe. Nejlepší zážitek: M&G s Tini, Jojo koncert, Lea Tour. Mé sny: Taylor Swift, navštívit Disneyland Cali a Tokyo, Gymn. Olympiáda. Co si přeji: Aby neexistovala závist a nenávist a aby se každému vrátilo vše co učinil v dobrém i zlém.

Monday 1

Co mi natáčení
videí na Youtube dalo

Díky fanouškům a světu Youtube jsem se naučila a dozvěděla spoustu věcí. Je velice důležité, aby člověk myslel na sebe, to ano, ale musí myslet i na druhé. A teď nemluvím o rodině a kamarádech, ale o fanoušcích a lidech, kteří vám pomohli učinit další krok. Je důležité, aby věděli, že je máte rádi a že si jich vážíte. Zároveň jsem se naučila překonávat strach a být silná, ale i si dávat pozor na lidi a nedůvěřovat každému.